Directieraad

De directieraad vergadert iedere eerste donderdag van de maand onder leiding van de bestuursvoorzitter.

H.J. (Henk) van der Esch

Voorzitter college van bestuur

 

T 0314 - 394 181

h.vanderesch@achterhoekvo.nl

 

Voor afspraken met Henk van der Esch kunt u contact opnemen met het bestuurssecretariaat

M.W. (Maria) van Hattum

Bestuurder

 

T 0314 - 394 181

m.vanhattum@achterhoekvo.nl

 

Voor afspraken met Maria van Hattum kunt u contact opnemen met het bestuurssecretariaat

C.T.P.M. (Clemens) Schellens

Directeur bedrijfsvoering

 

T 0314 - 394 181

c.schellens@achterhoekvo.nl

 

Voor afspraken met Clemens Schellens kunt u contact opnemen met Jacqueline Wunderink, directiesecretaresse

R. (Roelof) Louwsma

Rector Almende College

 

T 0315 - 630 000

r.louwsma@almendecollege.nl

 

J.G.C. (Sjef) Lommen

Rector Gerrit Komrij College

 

T 0543 - 551 515

s.lommen@gerritkomrijcollege.nl

 

L.H. (Louise) Beernink

Rector Ludger College

 

T 0314 - 325 248

l.beernink@ludgercollege.nl

 

A. (Arjen) Schimmel

Directeur MaxX

 

T 0545 - 294 145

a.schimmel@maxxonderwijs.nl

 

J. (Hans) Baan

Directeur Metzo College

 

T 0314 - 323 426

hbaan@metzocollege.nl

 

J.T.J. (Jolanda) Derksen

Directeur Prakticon

 

T 0314 - 389 100

j.derksen@prakticon.com

 

A. (Anne-Marie) Molleman

Directeur Praktijkonderwijs Zutphen

 

T 0575 - 515 982

a.molleman@praktijkonderwijszutphen.nl

 

R. (Roos) Willemsen

Directeur Pronova

 

T 0543 - 531 574

rwillemsen@pronovapraktijkonderwijs.nl

 

P.N.M. (Paddy) Harbers

Rector Rietveld Lyceum

 

T 0314 - 326 748

p.harbers@rietveldlyceum.nl

 

W.G. (Wilma) van Velden

Rector Schaersvoorde

 

T 0543 - 491 111

WG.Velden@schaersvoorde.nl

 

A.H.J. (Arnold) van Gessel

Rector Het Stedelijk

 

T 0575-590 909

a.vangessel@hetstedelijkzutphen.nl

 

A.R. (Ton) Sipkens

Rector Ulenhofcollege

 

T 0314- 378 787

t.sipkens@ulenhof.nl

 

Om de website van Achterhoek VO goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Als u onze site gebruikt, gaan wij ervan uit dat u akkoord bent. Ga verder »