Directieraad

De directieraad vergadert iedere eerste donderdag van de maand onder leiding van de bestuursvoorzitter.

M.W. (Maria) van Hattum

Bestuursvoorzitter

 

T 0314 - 394 181

m.vanhattum@achterhoekvo.nl

 

Voor afspraken kunt u contact opnemen met het bestuurssecretariaat: info@achterhoekvo.nl

A.C. (Anne) de Visch Eybergen

Bestuurder

 

T 0314 - 394 181

a.devischeybergen@achterhoekvo.nl

 

Voor afspraken kunt u contact opnemen met het bestuurssecretariaat: info@achterhoekvo.nl

T. (Talitha) de Boer

Projectsecretaris a.i.

 

0314 - 394 181

talitha.deboer@achterhoekvo.nl

 

R.P.C.M. (Renate) Cornielje-Bolck

Directeur bedrijfsvoering / Concerncontroller

 

T 0314 - 394 181

r.cornielje@achterhoekvo.nl

 

Voor afspraken kunt u contact opnemen met Jacqueline Wunderink, directiesecretaresse

P. (Pauline) Wenderich

Rector Almende College

 

T 0315 - 630 000

p.wenderich@almendecollege.nl

 

B.M. (Nadine) Kuipers

Rector Baudartius College

 

T 0575 - 515 041

nadine.kuipers@achterhoekvo.nl

 

J. (Jeroen) Sanders

Rector Gerrit Komrij College

 

T 0543 - 551 515

j.sanders@gerritkomrijcollege.nl

 

L.H. (Louise) Beernink

Rector Ludger College en Houtkamp College

 

T 0314 - 727 199

louise.beernink@achterhoekvo.nl

 

B. (Barbara) Schimmel

Directeur MaxX

 

T 0545 - 294 145

b.schimmel@maxxonderwijs.nl

 

J. (Hans) Baan

Directeur Metzo College

 

T 0314 - 323 426

hbaan@metzocollege.nl

 

J.T.J. (Jolanda) Derksen

Directeur Prakticon

 

T 0314 - 389 100

j.derksen@prakticon.com

 

A. (Anne-Marie) Molleman

Directeur Praktijkonderwijs Zutphen

 

T 0575 - 515 982

a.molleman@praktijkonderwijszutphen.nl

 

N. (Nicole) Bremmer

Directeur Pronova Praktijkonderwijs

 

T 0543 - 531 574

nbremmer@pronovapraktijkonderwijs.nl

 

R. (Roos) Willemsen

Directeur Kompaan College

 

roos.willemsen@achterhoekvo.nl

 

P.N.M. (Paddy) Harbers

Rector Rietveld Lyceum en Panora Lyceum

 

T 0314 - 727 100

paddy.harbers@achterhoekvo.nl

 

W.G. (Wilma) van Velden

Rector Schaersvoorde

 

T 0543 - 491 111

wg.velden@schaersvoorde.nl

 

A.H.J. (Arnold) van Gessel

Rector Het Stedelijk / Eligant Lyceum

 

T 0575-590 909

arnold.vangessel@achterhoekvo.nl

 

I. (Ilja) Faber

Directeur Ulenhofcollege

 

T 0314- 378 787

ilja.faber@achterhoekvo.nl

 

Om de website van Achterhoek VO goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Als u onze site gebruikt, gaan wij ervan uit dat u akkoord bent. Ga verder »